[Tokio, Shibuya, Harajuku]


At the end of the Golden Week all popular spots in Tokyo were as crowded as Takeshita Doori (Takeshita St.) in the pictures. We were moving in two streams, keeping to the right.

W przedostatni dzień Golden Week, czyli takiego długiego weekendu, że aż tygodnia, również Harajuku, jak wszystkie co bardziej znane miejsca w stolicy, było pełne wypoczywających osób. Na widocznej na zdjęciach Takeshita Doori (Ul. Takeshita, albo wręcz Ulica Pod Bambusami) poruszaliśmy się dwoma strumieniami, trzymając się prawej strony. Cieszę się, że Japończycy są tak zorganizowani i uprzejmi i potrafią tak chodzić, żeby nie tamować ruchu.

PS. Dzisiaj na piłce miałam zrobić zdjęcie, ale bateria mi wysiadła w momencie, kiedy już wszyscy ustawili się ładnie przed bramką. Jeden kolega przyszedł na trening w stroju polskiej reprezentacji. ^_^v Poprosiłam, żeby założył to też w piątek, kiedy baterie już będą i się chłopak zmartwił, że będzie musiał prać w ręku. ;)

Notice: Japanese characters in the comment's content are not displayed correctly.

***


Uwaga! Znaki japońskie w treści komentarza nie wyświetlają sie poprawnie.

Name:

Komentarze:

10.05.2008, 18:02 :: 89.238.39.212
Mia
ała.... tłoczno;/ boję się...

06.05.2008, 20:48 :: 62.89.115.59
midori
Hej,
poniewaz serwer wp odmawia posluszenstwa, mozesz do mnie napisac na magpio na gmailu? Dosc wazne, chodzi o festiwal nauki (:
Pozdrawiam!